Fotowoltaika

Oszczędności, które spadają z nieba

Ciesz się niezależnością energetyczną i nawet o 90% niższymi rachunkami dzięki instalacji fotowoltaicznej.

Twoja własna energia ze słońca

Niekończące się podwyżki prądu dla gospodarstw domowych i jeszcze wyższe dla przedsiębiorców – to codzienność, którą coraz mocniej odczuwa się w portfelu. Na szczęście wcale nie trzeba jej akceptować. Od dostawców energii można się uniezależnić i skutecznie obniżyć swoje rachunki za prąd dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej.

Czym jest i jak działa instalacja fotowoltaiczna?

Instalacja fotowoltaiczna to system urządzeń, które służą do wytwarzania prądu z odnawialnej energii słońca.

Panele fotowoltaiczne absorbują energię promieniowania słonecznego, a następnie inwerter zmienia ją w prąd użytkowy (zmienny). Zestaw fotowoltaiczny jest przyłączony do instalacji elektrycznej budynku, dzięki czemu wyprodukowany prąd trafia do Twoich gniazdek i możesz korzystać z niego na co dzień: do zasilania komputera, lodówki czy lampy.

Korzyści jasne jak słońce!

Obniżasz rachunki za prąd nawet o 90%

Instalacja paneli fotowoltaicznych pozwala obniżyć rachunki za energię nawet o 90%. Policz, ile zaoszczędzisz!

Dbasz o środowisko

Panele fotowoltaiczne to ekologiczne rozwiązanie. Wykorzystują odnawialną energię ze słońca bez eksploatacji złóż surowców.

Zyskujesz niezależność energetyczną

Podwyżki cen prądu już Cię nie dotyczą, bo masz własny - dzięki mini elektrowni fotowoltaicznej.

Otrzymujesz zwrot z inwestycji już po 5 latach

Początkowa inwestycja w fotowoltaikę zwraca się już po 5-7 latach dzięki rządowym dofinansowaniom. Pomożemy Ci je uzyskać.

Wykorzystuj 100% swojej energii

W standardowym wariancie nadwyżki prądu wytworzonego przez instalację fotowoltaiczną są oddawane do sieci energetycznej. Jednak możesz również zachować je dla siebie – w we własnym banku energii. Dzięki temu zmagazynowane nadwyżki wykorzystasz podczas pochmurnych dni, zapewniając sobie darmową energię przez cały rok.

Finansowanie

Chcesz skorzystać z korzyści, jakie dają fotowoltaika, ale brakuje Ci środków na inwestycję? Nie musisz ponosić wszystkich kosztów sam. Istnieje wiele rządowych programów wsparcia (od dotacji po ulgi), które dofinansowują przyjazne środowisku inicjatywy. Krok po kroku pokażemy Ci, jak z nich skorzystać.

Sięgnij po fachowe wsparcie specjalistów

W toKlimat.pl możesz umówić się na bezpłatną konsultację, podczas której wspólnie przeanalizujemy Twoje potrzeby i doradzimy w kwestii wyboru właściwego rozwiązania. Nasi fachowcy mogą pomóc nie tylko merytorycznie, ale i praktycznie – z dowozem oraz kompleksowym montażem instalacji fotowoltaicznej.

Ze wsparcia specjalistów skorzystało już wielu zadowolonych klientów.
Możesz i Ty.