Ładowarki samochodowe

Ładuj swój samochód elektryczny - tanio, sprawnie i wygodnie

Poczuj komfort, jaki daje posiadanie prywatnej stacji ładowania.

Szybkie “tankowanie” we własnym garażu

Samochody elektryczne zyskują w Polsce na popularności. Jednak ładowanie ich z tradycyjnego gniazdka niekoniecznie jest efektywne czasowo – podobnie jak jeżdżenie na zewnętrzne stacje, bo stanowiska mogą być zajęte. Właściciele aut elektrycznych mogą skorzystać ze znacznie wydajniejszej opcji: stacjonarnej ładowarki samochodowej.

Czym jest i jak działa ładowarka samochodowa?

Ładowarka samochodowa jest prostym i intuicyjnym w obsłudze urządzeniem, które pozwala ładować auto elektryczne szybciej oraz wygodniej niż z gniazdka domowego.

Ta stacjonarna stacja ładowania wymaga wyższego napięcia, dlatego podpina się ją do gniazda siłowego i montuje np. na ścianie w garażu. Sama obsługa jest niezwykle prosta: wystarczy podłączyć przewód zasilania, by zacząć ładować samochód.

Ładuj elektryka we własnym garażu - bo warto

3 razy tańsze ładowanie

Ładowanie auta na stacji jest ponad 3 razy droższe niż używanie domowej ładowarki. Dodatkowo w domu możesz korzystać z tańszej taryfy nocnej, co jeszcze bardziej obniża wydatki.

Pełna bateria już w kilka godzin

Ładuj samochód, gdy śpisz. Podłącz auto wieczorem, a rano będzie czekała na Ciebie pełna bateria. Szybkie ładowanie to zasługa zasilania ładowarki prądem 400V.

Oszczędność czasu

Domowa stacja ładowania nie wymaga od Ciebie żadnego zaangażowania czasowego. Po pracy po prostu podłączasz… i zapominasz. Aż do następnego poranka.

Koniec z szukaniem stacji ładowania

Ładowarka domowa uniezależnia Cię od komercyjnych stacji ładowania. Nie musisz specjalnie jeździć i czekać w kolejce, by naładować auto - zrobisz to wygodnie w swoim garażu.

Uzupełnij domową ładowarkę o fotowoltaikę i ładuj samochód za darmo

Prądem z instalacji fotowoltaicznej, tak samo jak dom, możesz zasilać też samochód. Efekt? Jeździsz autem za darmo.

Brzmi dobrze? W takim razie wypróbuj!

Finansowanie

Chcesz skorzystać z korzyści, jakie daje fotowoltaika, ale brakuje Ci środków na inwestycję? Nie musisz ponosić wszystkich kosztów sam. Istnieje wiele rządowych programów wsparcia (od dotacji po ulgi), które dofinansowują przyjazne środowisku inicjatywy. Krok po kroku pokażemy Ci, jak z nich skorzystać.

Sięgnij po fachowe wsparcie specjalistów

W Centrum Klimatyzacji możesz umówić się na bezpłatną konsultację, podczas której wspólnie przeanalizujemy Twoje potrzeby i doradzimy w kwestii wyboru właściwego rozwiązania. Nasi fachowcy mogą pomóc nie tylko merytorycznie, ale i praktycznie – z, dowozem oraz kompleksowym montażem domowej ładowarki samochodowej.

Ze wsparcia specjalistów skorzystało już wielu zadowolonych klientów.

Możesz i Ty.